X

O nás

WD OKNA s. r. o.

Založeno 1994

Naše firma je na českém trhu již více než 20 let. S výrobou plastových oken jsme pod názvem DEC-PLAST začali v roce 1994 v Trnávce na Severní Moravě. Vzhledem k rostoucí poptávce jsme se postupně začali věnovat výrobě složitějších systémů posuvných dveří a zimních zahrad.

V roce 2003 jsme se přestěhovali do Příbora, do areálu bývalé společnosti TATRA Příbor, disponujícího prostorami vybavenými moderními stroji a CNC technologiemi. Od té doby jsme se jako první v ČR zaměřili na výrobu oken s nadstandardními tepelně izolačními vlastnostmi vhodných pro energeticky úsporné stavby.

Přelomovým strategickým krokem se v roce 2008 stala významná akvizice, která nám umožnila vstoupit na trh s dřevěnými okny (eurookna).

Naše úspěchy jsou výsledkem let zkušeností, nejmodernějších technologií a profesionality celého našeho týmu. I proto je DEC-PLAST špičkou mezi výrobci energeticky úsporných oken.

Od roku 2008 se naši technici zabývají také vývojem zcela nového sortimentu. Jako první jsme přišli s unikátním řešením kombinace hliníkových a dřevěných oken. V roce 2012 tedy vzniklo okno s názvem Hybrid, které spojuji odolnost a design hliníkového rámu okna s dřevěným křídlem. K tomuto unikátnímu řešení nám byl v roce 2012 přiznán užitný vzor, který zabraňuje kopírování tohoto produktu konkurenci. Stejným unikátem jsou pak i dřevohliníkové vstupní dveře s názvem Hybrid.

Díky své pověsti a kvalitnímu řešení nám bylo umožněno úspěšně expandovat od roku 2014 na rakouský trh pod značkou WINSTAR.

Spuštění poptávkového portálu wdokna.cz

Spuštění poptávkového portálu wdokna.cz
Za možnostmi, kvalitou a úspěchy naše stránky pokulhávaly. Zdaleka jsme už nebyli pouze výrobci plastových oken. Ba naopak. Vyrábíme okna, dveře, zimní zahrady a HS portály ze všech tradičních materiálů.

V roce 2015 jsme proto spustili nový moderní portál WD OKNA. Snažíme se tak vyjít vstříc požadavkům doby – co nejrychleji najít řešení mého problému – v našem případě vyřešení otázky “Kde pořídím nejlepší okna a dveře?” třeba pomocí chytrého telefonu. Jako český výrobce oken a dveří s více než 20 lety zkušeností v oboru a tisícovkami spokojených zákazníků jsme se vždy snažili nezapadnout mezi konkurencí, ale spíše udávat nové trendy v oboru.

Kvalita jako samozřejmost

To je důvod, proč zvyšování užitné hodnoty našich výrobků věnujeme tolik pozornosti. Do plastových oken WD OKNA nově používáme vysoce kvalitní profily společnosti RI OKNA. Všechny výrobky osazujeme špičkovým kováním rakouské značky MACO resp. německé značky SIEGENIA.

Na trhu oken, dveří a zimních zahrad nabízíme nejvyšší kvalitu a spolehlivost podepřenou dlouholetou zkušeností a obrovským množstvím realizací. Těšíme se, že i vy vsadíte na technickou vyspělost výrobků společnosti WDOKNA.

V oblasti oken, dveří a zimních zahrad jsme Váš silný a spolehlivý partner s mnohaletou zkušeností.

Těšíme se, že i vy v budoucnu vsadíte na kvalitu a technickou vyspělost firmy WD OKNA.

Najdete nás na těchto sítích