DEC-PLAST | Tradiční výrobce oken, dveří a zimních zahrad DEC-PLAST | Tradiční výrobce oken, dveří a zimních zahrad DEC-PLAST | Tradiční výrobce oken, dveří a zimních zahrad DEC-PLAST | Tradiční výrobce oken, dveří a zimních zahrad DEC-PLAST | Tradiční výrobce oken, dveří a zimních zahrad

Menu

Výroba oken s vysokou mírou kvality

Od roku 2003 sídlí výrobní zázemí společnosti WD OKNA v areálu bývalé TATRY Příbor. Vyrábíme zde česká energeticky úsporná dřevěná Euro okna a dveře, dřevohliníková a hybridní okna a dveře (chráněné ochrannou známkou), plastová okna a dveře z kvalitních německých profilů Inoutic, hliníková okna, dveře a zimní zahrady.

Kvalita naší výroby je potvrzena certifikátem systému managementu kvality ISO 9001, který je pravidelně kontrolován ze strany nezávislých auditorů. Naše produkty jsou opatřeny evropskou značkou shody CE opatření o vlastnostech. Jsme držiteli certifikátu “Zaručeně česká okna”.

Plast

Plastová okna a dveře Decplast vyrábíme na moderních strojích s CNC technologiemi. Systematicky kontrolujeme dodržování technologických předpisů a norem. Kvalitativní parametry výrobků pravidelně ověřujeme u akreditované zkušební laboratoře. Prokazujeme shodu s požadavky všech příslušných evropských norem.

Dřevo

Nastolujeme trendy a požadavky moderní doby, a proto jsme přikročili ke zmodernizování naší dřevovýroby. Neustále inovujeme výrobní postupy a technologii tak, abychom byli schopni produkovat větší množství oken a dveří v nejvyšší kvalitě. Jedná se zejména o kvalitnější opracování a zlepšení povrchových úprav nových oken, které dnešní doba a zákazníci vyžadují.

Proto jsme investovali do CNC multifunkčního obráběcího centra UNILINE 3200. Toto zařízení je určené pro opracování přímých dřevěných prvků pro výrobu eurooken a dveří, je ovládané pouze jedním člověkem a kompletně řízené počítačem. UNILINE je schopen provést kompletní obráběcí cyklus včetně zakládání, vykládání a polohování prvků pro jednotlivé operace na dílcích oken a dveří bez nutnosti použití dalších strojů.

Povrchové úpravy Euro dřevěných a dřevohliníkových výrobků značky Winstar u nás provádí lakovací robot, jehož primární výhodou je rovnoměrnost a dokonalost provedení povrchové ochrany oken. Tuto technologii prozatím vlastníme v České republice jako jediní výrobci oken, dveří a zimních zahrad. S kvalitou povrchových úprav souvisí i řízené schnutí nátěrových vrstev, které je v našem výrobním areálu aplikované.

Hliník

Moderní okna, dveře, exteriérové a interiérové stěny pod značkou Winstar Alu vyrábíme z vysoce kvalitních systému profilů s přerušeným tepelným mostem a termickými vložkami. Pro výrobu produktů z hliníku jsme se rozhodli především díky vlastnostem tohoto konstrukčního materiálu. Výrobky z hliníkových profilů získávají dlouhodobou životnost a trvalý estetický vzhled. Povrchově je upravujeme rovněž prostřednictvím bezchybného lakovacího robota.