DEC-PLAST | Tradiční výrobce oken, dveří a zimních zahrad DEC-PLAST | Tradiční výrobce oken, dveří a zimních zahrad DEC-PLAST | Tradiční výrobce oken, dveří a zimních zahrad DEC-PLAST | Tradiční výrobce oken, dveří a zimních zahrad DEC-PLAST | Tradiční výrobce oken, dveří a zimních zahrad

Menu

  Výroba oken s vysokou mírou kvality

  Od roku 2003 sídlí výrobní zázemí společnosti WD OKNA v areálu bývalé TATRY Příbor. Vyrábíme zde česká energeticky úsporná dřevěná Euro okna a dveře, dřevohliníková a hybridní okna a dveře (chráněné ochrannou známkou), plastová okna a dveře z kvalitních německých profilů Inoutic, hliníková okna, dveře a zimní zahrady.

  Kvalita naší výroby je potvrzena certifikátem systému managementu kvality ISO 9001, který je pravidelně kontrolován ze strany nezávislých auditorů. Naše produkty jsou opatřeny evropskou značkou shody CE opatření o vlastnostech. Jsme držiteli certifikátu “Zaručeně česká okna”.

  Plast

  Náš výrobní areál je koncepčně rozdělen dle materiálové produkce. V sekci výroby plastových produktů pod značkou Decplast probíhá kompletní tok výroby od vstupu materiálu, přípravy profilů přes automatické linky až po dokončovací proces výrobku a jeho expedici. Výroba disponuje moderními stroji a CNC technologiemi. Veškerá produkce je založena na efektivitě práce i návaznosti jednotlivých činností. Výroba probíhá v souladu se všemi požadavky příslušných norem. Parametry našich výrobků jsou pravidelně ověřovány akreditovanou zkušební laboratoří, čímž je prokazována shoda s požadavky evropských norem.

  Dřevo

  Nastolujeme trendy a požadavky moderní doby, a proto jsme přikročili ke zmodernizování naší dřevovýroby. Neustále inovujeme výrobní postupy a technologii tak, abychom byli schopni produkovat větší množství oken a dveří v nejvyšší kvalitě. Jedná se zejména o kvalitnější opracování a zlepšení povrchových úprav nových oken, které dnešní doba a zákazníci vyžadují.

  Proto jsme investovali do CNC multifunkčního obráběcího centra UNILINE 3200. Toto zařízení je určené pro opracování přímých dřevěných prvků pro výrobu eurooken a dveří, je ovládané pouze jedním člověkem a kompletně řízené počítačem. UNILINE je schopen provést kompletní obráběcí cyklus včetně zakládání, vykládání a polohování prvků pro jednotlivé operace na dílcích oken a dveří bez nutnosti použití dalších strojů.

  Povrchové úpravy Euro dřevěných a dřevohliníkových výrobků značky Winstar u nás provádí lakovací robot, jehož primární výhodou je rovnoměrnost a dokonalost provedení povrchové ochrany oken. Tuto technologii prozatím vlastníme v České republice jako jediní výrobci oken, dveří a zimních zahrad. S kvalitou povrchových úprav souvisí i řízené schnutí nátěrových vrstev, které je v našem výrobním areálu aplikované.

  Hliník

  Moderní okna, dveře, exteriérové a interiérové stěny pod značkou Winstar Alu vyrábíme z vysoce kvalitních systému profilů s přerušeným tepelným mostem a termickými vložkami. Pro výrobu produktů z hliníku jsme se rozhodli především díky vlastnostem tohoto konstrukčního materiálu. Výrobky z hliníkových profilů získávají dlouhodobou životnost a trvalý estetický vzhled. Povrchově je upravujeme rovněž prostřednictvím bezchybného lakovacího robota.